INSTRUKTORZY TAŃCA- Klub Tańca Carmen Katowice - Nauka Tańca Katowice

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

ANIA KARBOWNICZEK

Ania Karbowniczek - 25-latka z Jaworzna najczęściej prowadzi rytmiczne maluchy, dobrze radzi sobie z narzeczonymi przygotowującymi się do swojego Pierwszego Tańca. Jak ryba w wodzie czuje się także w tańcach użytkowych no i towarzyskich - jest dumną posiadaczką najwyższej klasy "A". O swoim usposobieniu mówi - "po prostu uwielbiam ludzi w każdym wieku" ;) Jej największe marzenie to robić to, co kocha przez całe swoje życie. Jak przystało na towarzyską i otwartą osobę, bardzo boi się samotności. Carmen uwielbia za wszechogarniającą dobrą energię. Poza tańcem zajmuje się wizażem i jest miłośniczką dobrego jedzenia. Uważa, że warto tańczyć zawsze, wszędzie i w każdym wieku, bo stajemy się dzięki temu lepszymi ludźmi :)

TOMEK DUDEK

Oto Tomek Dudek, nasz zakręcony 26 letni instruktor z Dąbrowy Górniczej, który uczy w Carmen dzieciaki hip-hopu. Zawsze wesoły i wyluzowany, ale przy tym profesjonalny i wymagający ;) Klub Tańca Carmen uwielbia i ceni szczególnie za rodzinną i miłą atmosferę, która wszystkim się udziela. Skrycie marzy o pracy przy wielkich produkcjach u boku największych gwiazd estrady na świecie. Jak sam twierdzi, jego sporą wadą jest zbyt częsta analiza wszystkiego... Jego pozataneczne hobby to oczywiście muzyka, gitara, filmy i gry. Tomek uważa, że "jeśli kochasz muzykę, taniec jest tylko jej dopełnieniem" - i dlatego jego choreografie są bardzo muzykalne i nie do podrobienia!


NATALIA KUŹNIK

Natalia Kuźnik instruktorka tańca w Klubie Tańca Carmen. Natalia naucza jazzu, tańca współczesnego i baletuPamiętacie naszą serię "Poznaj nas bliżej"? ;) W ten chłodny, niedzielny  wieczór zapraszamy do krótkiej lektury na temat Natalii Kuźnik :) czyli  naszej instruktorki tańca jazz. Sama o sobie mówi, że żyje by tańczyć, a  tańczy by żyć :) Co oznacza, że jest właściwym człowiekiem na właściwym  miejscu! Od najmłodszych lat ciągnęło ją w stronę tańca klasycznego -  balet, taniec współczesny i jazz, którego Natalia uczy w Klubie Tańca  Carmen. Jej największym tanecznym marzeniem jest zatańczyć na deskach  Broadway'u :) a także zarazić swoją pasją jak największą ilość osób!  Szkołę tańca Carmen ceni za rodzinną atmosferę i dobrą energię, którą  dostaje na każdych zajęciach ;)

MARTYNA PAWEŁCZYK

Martyna Pawełczyk licencjowana instruktorka Zumby w Klubie Tańca Carmen. Zapraszamy na zajęcia z Zumby z Martyną w każdy poniedziałek na 17:30

Kto zna Martynę - instruktorkę w Carmen? Martyna Pawełczyk to licencjonowana instruktorka Fitness. Członek ZIN. Uczestniczka wielu maratonów i warsztatów tanecznych. Zakochana w zumbie od pierwszych zajęć :) jest dla niej pasją i świetną zabawą, która pozwala wyładować negatywne emocje, a przy tym spalić zbędne kilogramy. Energiczna, radosna i otwarta. Nic nie sprawia jej większej radości jak uśmiech i zadowolenie kursantek Carmen ;)
DARIA SALA

Daria Sala instruktorka tańca w Klubie Tańca Carmen. Daria uczy dzieci i młodzież tańca typu hip-hop

Daria Sala zaczęła tańczyć Hip-hop w wieku 11 lat. Przyczyną było zamiłowanie od młodych lat do rapu i r’n’b. Inspiracje czerpie również z innych technik:  Breaking,  Popping, Waacking, House, Vogue, a także z klasyki. Tańczy w Metro, obecnie jednej z najlepszych ekip w Polsce. Nieustannie rozwija swoją pasję, jeżdżąc i poznając w tej kulturze wspaniałe osoby, które są dla niej największą inspiracją.
Uczestniczyła w wielu wydarzeniach, takich jak:
Rytm Ulicy, Wirująca Strefa, Spal Trampy, Gdańsk Dźwiga Muzę, Funky Flavour, Groove Contest, Real Skill Battle, HH High Level, Your Original Style, Break Flow 2, Queens Style Zone,Street Dance Holiday,  Dope Camp, Street Dance Kemp, Fair Play Dance Camp, Urban Style, Tancbuda Challenge, Battle Day, Clash of the titans, Lord of the ring

Warsztaty u tych osób bardzo wpłynęły na jej rozwój:
Ben Wichert(Niemcy), Salas(Niemcy), Tweet Boogie(USA),Meech(Francja), Marion Motin (Francja), Loose Joint(USA), Hiro(Japonia), Yugson Hawks(Francja),OG(Niemcy),Icee (Francja), Gator(Francja), Jimmy Yudat(Francja), Ejoe(USA), Jeff Selby (USA), Viktor(Czechy),Vadim(Rosja), Leiomy(USA), Quick Crew(Norwegia), Martha Nabwire(Szwecja), Kefton(Francja), Paradox(Holandia), Sanchez(Czechy), Nelson(Francja), Mamson(Francja), Kyoka(Japonia), Bionic Man(USA),Ukay, Ula „Afro” Fryc, Temps, Kaczorex, Łukasz „Knopek” Konopka, Maciej „Sheva” Mołdoch, Break Nuts, CoJest Crew, Twoja Stara, Kontrabanda Crew, DPS Kollektiv, Monika „Żurek” Łaskarzewska, Dominika Jałoszyńska.

Osiągnięcia:
- I miejsce Waacking Azyl Dance Camp Pro 2017
- I miejsce Hiphop& House Azyl Dance  Camp Pro 2017
- Top8 Hiphop  „Tancbuda Challenge” 2017
- Top8 Hiphop „Urban Style 5” 2017
- Top8 Hiphop  „Battle Day” 2017
- III miejsce Hiphop Duety 16+ „Rytm Ulicy” 2017
- Top 8 Hiphop „Hiphop w teatrze” 2016
- II miejsce Hiphop 2vs2 „Lord of the ring” Czechy 2016
- Top4 Hiphop & House 2vs2 „Full flava” 2016
- II miejsce. Street Dance improvization „Bez kitu” 2016
- II miejsce Street Dance improvization „(Nie) łam się” 2016
- Top8 Hiphop 16+ „Opolska Kalifornia” 2016
- V miejsce Hiphop Duety 16+ „Rytm Ulicy” 2016
- Top16 Hiphop 16+ „Spal trampy” 2015
- II miejsce Hiphop  „Bez kitu” 2015
- I miejsce Street Dance, II miejsce Hiphop „(Nie) łam się” 2015
- I miejsce „Opolski Jam vol.1” 2014
- I miejsce Hiphop solo 12-15 lat Eudezet All Star Weekend 2 2011


 
KONTAKT:
731 300 003
taniec@ktcarmen.com
ul. Krzyżowa 1 Katowice
Oficjalny profil FB Klubu Tańca Carmen Oficjalny profil Google+ Klubu Tańca Carmen Oficjalny profil w serwisie Youtube Klubu Tańca Carmen
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego