INSTRUKTORZY TAŃCA- Klub Tańca Carmen Katowice - Nauka Tańca Katowice

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

ANIA KARBOWNICZEK

Ania Karbowniczek - 25-latka z Jaworzna najczęściej prowadzi rytmiczne maluchy, dobrze radzi sobie z narzeczonymi przygotowującymi się do swojego Pierwszego Tańca. Jak ryba w wodzie czuje się także w tańcach użytkowych no i towarzyskich - jest dumną posiadaczką najwyższej klasy "A". O swoim usposobieniu mówi - "po prostu uwielbiam ludzi w każdym wieku" ;) Jej największe marzenie to robić to, co kocha przez całe swoje życie. Jak przystało na towarzyską i otwartą osobę, bardzo boi się samotności. Carmen uwielbia za wszechogarniającą dobrą energię. Poza tańcem zajmuje się wizażem i jest miłośniczką dobrego jedzenia. Uważa, że warto tańczyć zawsze, wszędzie i w każdym wieku, bo stajemy się dzięki temu lepszymi ludźmi :)

TOMEK DUDEK

Oto Tomek Dudek, nasz zakręcony 26 letni instruktor z Dąbrowy Górniczej, który uczy w Carmen dzieciaki hip-hopu. Zawsze wesoły i wyluzowany, ale przy tym profesjonalny i wymagający ;) Klub Tańca Carmen uwielbia i ceni szczególnie za rodzinną i miłą atmosferę, która wszystkim się udziela. Skrycie marzy o pracy przy wielkich produkcjach u boku największych gwiazd estrady na świecie. Jak sam twierdzi, jego sporą wadą jest zbyt częsta analiza wszystkiego... Jego pozataneczne hobby to oczywiście muzyka, gitara, filmy i gry. Tomek uważa, że "jeśli kochasz muzykę, taniec jest tylko jej dopełnieniem" - i dlatego jego choreografie są bardzo muzykalne i nie do podrobienia!


NATALIA KUŹNIK

Natalia Kuźnik instruktorka tańca w Klubie Tańca Carmen. Natalia naucza jazzu, tańca współczesnego i baletuPamiętacie naszą serię "Poznaj nas bliżej"? ;) W ten chłodny, niedzielny  wieczór zapraszamy do krótkiej lektury na temat Natalii Kuźnik :) czyli  naszej instruktorki tańca jazz. Sama o sobie mówi, że żyje by tańczyć, a  tańczy by żyć :) Co oznacza, że jest właściwym człowiekiem na właściwym  miejscu! Od najmłodszych lat ciągnęło ją w stronę tańca klasycznego -  balet, taniec współczesny i jazz, którego Natalia uczy w Klubie Tańca  Carmen. Jej największym tanecznym marzeniem jest zatańczyć na deskach  Broadway'u :) a także zarazić swoją pasją jak największą ilość osób!  Szkołę tańca Carmen ceni za rodzinną atmosferę i dobrą energię, którą  dostaje na każdych zajęciach ;)

DARIA SALA

Daria Sala instruktorka tańca w Klubie Tańca Carmen. Daria uczy dzieci i młodzież tańca typu hip-hop

Pora na pełną energii Darię :) Czyli naszą instruktorkę hip-hopu. Daria Sala zaczęła tańczyć w wieku 11 roku życia. Początkowo interesowała się stylami latino, ale szybko zmieniła kurs na hip-hop. Inspiracje czerpie również z innych technik: Vogue, House i Popping. Obecnie tańczy w ekipie Metro w Studio Tańca Azyl. Czerpie z wielu świetnych zagranicznych i polskich instruktorów. Sama od siebie dodaje: "Kocham Carmen, bo poznałam tu niesamowite osoby, które żywią wielką pasję do tańca, są kreatywne, energiczne i pełne marzeń. To dla mnie niezwykłe, że spotkała mnie możliwość z nimi współpracować".
MARTYNA PAWEŁCZYK

Martyna Pawełczyk licencjowana instruktorka Zumby w Klubie Tańca Carmen. Zapraszamy na zajęcia z Zumby z Martyną w każdy poniedziałek na 17:30

Kto zna Martynę - instruktorkę w Carmen? Martyna Pawełczyk to licencjonowana instruktorka Fitness. Członek ZIN. Uczestniczka wielu maratonów i warsztatów tanecznych. Zakochana w zumbie od pierwszych zajęć :) jest dla niej pasją i świetną zabawą, która pozwala wyładować negatywne emocje, a przy tym spalić zbędne kilogramy. Energiczna, radosna i otwarta. Nic nie sprawia jej większej radości jak uśmiech i zadowolenie kursantek Carmen ;)
 
KONTAKT:
731 300 003
taniec@ktcarmen.com
ul. Krzyżowa 1 Katowice
Oficjalny profil FB Klubu Tańca Carmen Oficjalny profil Google+ Klubu Tańca Carmen Oficjalny profil w serwisie Youtube Klubu Tańca Carmen
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego